BarTender od f. Seagull Scientific

Home | Program Bartender | Tiskové ovladače | Demoverze | Kontakty

BarTender - verze programu a druhy licencí

Seagull Scientific vychází vstříc všem skupinám uživatelů, má k dispozici licence jak pro drobné "domácí" uživatele, malé firmy s několika počítači a jednou nebo pár termotiskárnami - tak i pro korporátní zákazníky se stovkami počítačů a desítkami nebo stovkami termotiskáren a požadavkem ne serverové instalace.

BarTender - základní rozdělení licencí

Bartender edition

Pro běžné použití je k dispozici základní licence, které jsou kategorie "licence podle počtu tiskáren", na kterých je program nainstalován. Do této řady patří:

  • BarTender Starter - základní licence pro nenáročné uživatele a menší firmy, s napojením na externí datové soubory jen typu Excel (CSV)
  • BarTender Profesional - kompletní návrhář etiket, umožňuje napojení na externí databáze, neobsahuje funkce pro automatizaci, doprovodné aplikace Print Station a Batch Maker

Pro náročnější a firemní použití pro větší počet počítačů a termotiskáren je k dispozici profesionální řada licencí také na principu "licence podle počtu tiskáren" - tedy program lze na instalovat na libovolný počet počítačů, ale je omezen počet tiskáren, na které lze tisknout. Licence lze pořizovat (ale i rozšiřovat) v balíčcích pro 3,5,10,15, 20 atd. tiskáren. Do této řady patří:

  • BarTender Automation - Všechny nejvýkonnější funkce aplikace BarTender plus standardní funkce integrace pro automatické vládání z jiného softwaru. Nemá vylepšené funkce serveru. Neobsahuje aplikaci Librarian ani nejpokročilejší funkce aplikace Security Center. Nástroj Printer Maestro spravuje pouze síťové tiskárny, které jsou dostupné z lokálního počítače, a nesleduje spotřební materiál tiskáren. Protokolování úloh, History Explorer a opakovaný tisk podporují pouze lokální databázi. Zahrnuje podporu RFID. (Tato verze vznikla kombinací verzí, které se dříve nazývaly Enterprise a RFID Enterprise.)
  • BarTender Enterprise Automation - Naše nejvýkonnější verze s rozšířenými funkcemi serveru pro centralizovaný tisk a správu. Poskytuje nejpokročilejší možnosti pro integraci. Obsahuje všech 8 doprovodných aplikací, včetně systému pro správu dokumentů Librarian a naší nejvyspělejší verze
    aplikace Security Center. Nástroj Printer Maestro obsahuje podporu pro sledování zásob částí tiskáren a spotřeby médií v tiskárnách. Zahrnuje podporu RFID. (Tato verze se dříve nazývala Enterprise Print Server.)

BarTender - kompletní vlastnosti jednotlivých licencí

Tabulka porovnání vlastností licencí sw BarTenderPřehledné porovnání veškerých vlastností jednotlivých licencí si můžete stáhnout ve formátu PDF.

Certifikace sw BarTender

Licence sw BarTender si můžete objednat přímo v našem internetovém obchodě, který najdete na adrese http://eshop.profiprint.cz